Mikroszkoła Włochy : Poznajmy się przed rekrutacją!

poniedziałek, 11 stycznia 2016

Poznajmy się przed rekrutacją!


W najbliższy poniedziałek 18 stycznia o godzinie 18 będzie kolejna okazja do poznania włochowskiej Mikroszkoły. Zapraszamy tym bardziej, że już niedługo oficjalnie ogłosimy rekrutację!

Kontynuujemy serię spotkań dla osób, które są zainteresowane Mikroszkołą. Zapraszamy tych, którzy chcieli by do nas dołączyć oraz tych, którzy są zainteresowani bliską nam formą edukacji. Chcemy dzielić się doświadczeniami z osobami, które myślą o założeniu małej szkoły i wszystkimi poszukującymi nowych podejść do zdobywania wiedzy.

Styczniowe spotkanie będzie szansą do indywidualnych rozmów zanim oficjalnie ogłosimy rekrutację do naszej szkoły. Dziś możemy powiedzieć, że rekrutacja odbędzie się przede wszystkim w lutym (możliwe, że już w styczniu zaczniemy przyjmować oficjalne zgłoszenia). W trakcie rekrutacji (po feriach - w drugiej połowie lutego) planujemy jeszcze jedno spotkanie z rodzicami potencjalnych przyszłych uczniów.

Wszystkie osoby, które już kontaktowały się z nami w sprawie rekrutacji (i przekazały nam swój adres mailowy) zostaną powiadomione o procesie przyjmowania dzieci do Mikroszkoły drogą elektroniczną. Zapraszamy do dopisania się do tej listy pisząc do nas wiadomość na mikroszkola@gmail.com.

Do zobaczenia!