Mikroszkoła Włochy : Tworzymy drugą Mikroszkołę!

czwartek, 1 lutego 2018

Tworzymy drugą Mikroszkołę!Nasza mikroszkolna inicjatywa się rozwija! Na warszawskim Bemowie pojawił się zgrany zespół rodzin, który chce stworzyć malutką szkołę dla swoich dzieci. Efekt? Pod naszymi skrzydłami powstaje Mikroszkoła na Bemowie!!! 

Bardzo wierzymy, że mikroszkoła powinna powstawać oddolnie. Powinna być inicjatywą rodziców, którzy naprawdę będą tworzyć szkolną społeczność. Tak jest i w tym przypadku. Grupa naszych przyjaciół, postanowiła pójść w nasze ślady i wziąć sprawę edukacji dzieci w swoje ręce. Nie chcą jednak wyważać już otwartych drzwi, dlatego Mikroszkoła Bemowo powstanie pod auspicjami Mikroszkoły Włochy.
Więcej szczegółów można dowiedzieć się przychodząc na jedno ze spotkań (15 lutego i 8 marca - o godzinie 18) lub pisząc na adres mikroszkola.bemowo@gmail.com. Warto też śledzić FanPage Mikroszkoły Włochy na Facebooku.