Mikroszkoła Włochy : Rozpoczęliśmy rok szkolny 2019/2020

wtorek, 3 września 2019

Rozpoczęliśmy rok szkolny 2019/2020


W poniedziałek rano 2 września spotkaliśmy się, żeby rozpocząć rok szkolny 2019/2020 - 5 rok pracy Mikroszkoły Włochy!


Po krótkim powitaniu każda rodzina przedstawiła się pozostałym, mówiąc co lubi robić lub jak czuje się w dniu rozpoczęciu roku szkolnego. Potem dzieci spędziły chwilę z nauczycielami, żeby porozmawiać o tym jak będzie wyglądał zaczynający się rok nauki.

W tym czasie rodzice wynieśli stoły do ogródka i wystawili przygotowane wcześniej smakołyki. Ostatnia część spotkania upłynęła nam na rozmowach, zabawach i odrysowywaniu swoich dłoni z zapisanymi w środku mikroszkolnymi powitaniami.

"Nigdy nie byłam na tak przyjemnym rozpoczęciu roku!" Powiedziała na koniec jedna z nowych mikroszkolnych mam.