uczniowie.png

Rekrutację na rok szkolny 2024/25 rozpoczniemy w styczniu 2024.

Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest wysłanie do nas w wyznaczonym terminie karty zgłoszeniowej. Podstawą rekrutacji jest rozmowa przedstawicieli szkoły z rodzicami kandydatki/kandydata, co roku staramy się też proponować dzieciom spotkanie przeznaczone dla nich.

Jeśli chcesz się z nami spotkać, to przyjdź na Dzień Otwarty w Mikroszkole Włochy, który odbędzie się 31 stycznia o 18.00 w budynku przy ulicy Mikołajskiej 42.

Jeśli planujesz przyjść daj znać przez formularz: https://forms.gle/Bo6jgL8o4FxcU8Vo9

Dołącz do nas: Oferty specjalne

Nauczyciele

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu lub odbyciem u nas praktyk studenckich, napisz do nas maila. W naszej szkole odnajdą się osoby samodzielne, dobrze czujące się w kontaktach społecznych, o szerokich horyzontach, zainteresowane różnymi modelami pracy.

nauczyciele.png