Nauczyciele

Zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli. Wśród naszych nauczycieli są absolwenci kursów montessoriańskich, tutorskich, dramowych, Szkoły Edukacji. Nasza szkoła jest objęta zewnętrzną opieką metodyczną w zakresie nauczania języka angielskiego. Jesteśmy bardzo dumni z naszej kadry. Nauczyciele mają duży wpływ na kształtowanie codziennego życia Mikroszkoły. Staramy się, żeby szkoła była dla nich miejscem rozwoju, przestrzenią, w której mogą swobodnie realizować swoje pomysły i pasje – z dziećmi i dla dzieci.

Image by Frida Lannerström

P. Dagmara

język angielski / wychowawstwo

Wierzę, że nauka języka obcego jest jak otwieranie uchylonych drzwi do innej kultury, że z językiem chłoniemy sposób myślenia i bycia jego użytkowników. Dbam o relacje z moimi uczniami. Lubię przyglądać się im w procesie i prowokować, by na lekcjach mówili więcej niż ja. Tworzę materiały do gier językowych i pasjami fotografuję ludzi.